logo

Jak wybrać doskonały biustonosz?

Jak dobrać idealny stanik?

Panie dość często mają znaczny problem z dostosowaniem do siebie właściwiej bielizny. Nieraz umieją spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet parę godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z kolejnym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Należy na pewno przeznaczyć więcej czasu na dostosowanie perfekcyjnego biustonosza, stanika, gdyż to od niego w większej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak rzeczy będą leżeć na ciele. Mając w szafie, garderobie przynajmniej jeden bardzo dobrze dostosowany stanik, już można się poczuć o wiele bezpieczniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno warto udać się z drugą osobą – psiapsiółą, matką, siostrą czy chłopakiem. Czasem damie bowiem tak ogromnie może się spodobać jakiś biustonosz, że będzie w stanie zakupić go za każdą cenę,kwotę nawet gdy jego wielkość będzie nazbyt mały lub zbyt duży. Pogląd drugiej osoby w takich sytuacjach jest po prostu bezcenne. Koleżanka na pewno doradzi swojej przyjaciółce i otwarcie jej zakomunikuje, co twierdzi o konkretnym biustonoszu. Nie warto bowiem w tych sprawach ufać osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych gdyż im zależy wyłącznie na jak najwyższej sprzedaży, w związku z tym za każdą cenę starają się wciskać, wmusić klientkom różnorodne produkty. Przez takie zachowanie ekspedientek panie muszą potem dopełniać swoje szafy całkowicie niepotrzebnymi elementami bielizny.
Oczywiście pomoc drugiej osoby jest znacząca, aczkolwiek tylko pani przymierzająca stanik może precyzyjnie określić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością musi zastanowić się nad jego obwodem, bowiem według wielu specjalistek od odzieży Polki przeważnie wybierają biustonosze za bardzo luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast czuć spory opór i nacisk. Dzięki temu potem biustonosz zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już poszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Istotna jest też rozmiar miseczek, które z kolei przeważnie są nazbyt małe. panie chcą bowiem akcentować swoje plusy i chcą, by były one jak najogromniejsze, w związku z tym próbują wciskać się w zbytnio małe staniki i wypychać w nich piersi, co jednakże nie prezentuje się w żadnym wypadku pięknie. Piersi w takiej bieliźnie nie może też swobodnie się ułożyć, dlatego czasem z zaczyna sprawiać dyskomfort. Najlepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi atutami, niż tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w łatwy sposób nabyć dla siebie perfekcyjnie przystosowany stanik. W tym celu można po prostu udać się do specjalistki od dobierania biustonoszy, która potrafi pomóc dosłownie każdej damie. Na pewno warto odbyć taką wizytę chociaż raz w swoim życiu, by poznać wymiar swoich piersi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.