logo

Wszystko o hybrydach

Wszystko o hybrydach

Jako kobiety na pewno interesujemy się wszystkim tym, co teraz jest na topie. Cały czas nabywamy kolorowe czasopisma o modzie i codziennie przeglądamy przystępne w internecie materiały na temat troski o wygląd zewnętrzny. Nikt nie powinna nam w takim razie mówić o tym, iż jest coś takiego jak lakiery do paznokci hybrydowe. Jeśliby jednak nigdy przedtem z nich nie korzystałyśmy, najpierw określmy, czy aby na pewno one nam się przydadzą, a dopiero potem nauczmy się je wykorzystywać.
Istotnie manicure hybrydowy ma mnóstwo swoich wartości, przez to zaskarbił już sobie serduszka kobiet z całego świata. Polki też się w nim zakochały, zatem jeślibyśmy same pożądały sobie coś takiego zafundować, mogłybyśmy to zrobić w dowolnym salonie zajmującym się paznokciami. Czy też jednak warto? Z jednego powodu na pewno. Taki manicure utrzymuje się bowiem na paznokciach przez niesłychanie długi czas – zwykle od dwóch do czterech tygodni. Dzięki niemu możemy więc zapomnieć o bezustannym malowaniu płytki, jakie zabiera nam średnio parę godzin w ciągu jednego tygodnia. Nie potrzebujemy również troskać się o to, iż taki manicure się zetrze, jeżeli tylko np. przeprowadzamy pracę fizyczną. Utrzymuje się on na paznokciach bez względu od tego, czy na co dzień przekopujemy grządki i myjemy naczynia, czy praktycznie tylko i wyłącznie wylegujemy się w łóżku.
O ile zalety manicure’u hybrydowego mocno nas do niego przekonały, być może już teraz zechcemy nabyć swoje pierwsze lakiery do paznokci hybrydowe. W pierwszej chwili jednak wykonajmy sobie takie paznokcie w kompetentnym salonie. Przetestujmy ten typ manicure’u, bo nie każdej damie może on podobać się. Wówczas gdy sprawdzimy, że jest on dla nas wprost idealny, zafundujmy sobie cały asortyment artykułów niezbędnych do robienia hybrydowych paznokci. Będziemy potrzebować całego kompletu lakierów, czyli bazy, produktu kolorowego ale także podkładu, a też specjalnej polerki, preparatów do ściągania hybryd i najważniejszej lampy. Wszystkie te materiały możemy uzyskać w wyśmienicie uzupełnionych zestawach, za jakie zapłacimy od stu złotych do nawet kilku tysięcy. własną przygodę z hybrydami zacznijmy od podstawowego zestawu, a wówczas gdy nabierzemy trochę umiejętności, zainwestujmy w coś bardziej upragnionego i porządniejszego. Same zresztą szybko dojrzejemy, jakie materiały w pełni nam współgrają, a które nie do końca sprawdzają się na naszej płytce paznokciowej.
Lakiery do paznokci hybrydowe zdecydowanie uprościły damom życie. Jeśliby my też mamy dość ciągłego malowania i zmywania lakierów, sprawmy sobie nieduży upominek i zainwestujmy w zestaw do wykonywania hybryd. Być może nawet okaże się, że posiadamy już do tego talent i zdecydujemy się przebranżowić.


Możliwość komentowania jest wyłączona.