logo

Wybór kreacyj na różne okazje

Wybór odzieży na przeróżne okazje

W naszym życiu nie jeden raz zdarza się okoliczność, iż nie mamy pojęcia co nabyć, myślę w tym miejscu o damach, lecz też o mężczyznach, dlatego, że u nich też się ten kłopot jednakowoż jest poniekąd mniejszy. Mimo wszystko po prostu nie mamy najmniejszego pojęcia co włożyć i co najlepiej odpowiadałoby do okazji. Postaram się wam obecnie opisać kilka wskazówek dla pań i mężczyzn, z których możecie skorzystać, kiedy kolejnej razem będziecie szykować się na jakieś wielkie wydarzenie w waszym życiu. 
Na pierwszy ogień weźmiemy sukienki na ślub dla dam, tutaj, jak jesteśmy panną młodą kwestia raczej jest dosadna, mimo to, w wielu wypadkach, gdy bierzemy ślub cywilny, nie do końca chcemy wybrać się w białej sukni z welonem. Wybieramy zapewne coś innego. Podług mnie jest kilka przedmiotów, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy doborze kiecki. Przede wszystkim jej forma, który powinien być nie za wąski, aczkolwiek nie za luźny. Ciuch powinien bez zarzutu dostosować się do naszego ciała i tak wyeksponować nasze kontury, żebyśmy to my byli w centrum uwagi, a nie nasza suknia, która w ten wielki dla nas dzień jest ważna, pomimo tego nie najistotniejsza. Druga rzecz to kolor lub| odcień. Tutaj, jeśli nie chcemy białej, polecam dobrać kolory kremowe, purpurowe lub lawendowe, które cudownie oddają styl imprezy i fajnie wyglądają na przykład do czerwonych szpilek. 
Druga zabawa to sylwester. Tutaj kobiety mogą zaszaleć. Lśniące cekinki, króciutkie spódniczki i tak dalej. Niemniej jednak czy na pewno chcemy mieć wygląd jak „tania” dama? Przepraszam od razu za wyrażenie, aczkolwiek tak nas postrzegają wtenczas panowie, którzy płyną do nas falami, lecz mają brudne myśli. Podług mnie i wielu ekspertów kiecki sylwestrowe winny oddawać styl zabawy, więc powinny wyglądać bardzo wyniośle. Nie możemy tutaj założyć sukienek prostych, z dziwnymi kształtami czy aby białej długiej sukni ślubnej. Zaszalejmy, albowiem ten dzień jest oczywiście od tego, niemniej jednak z taktem. Perfekcyjny kolor to czerń. Tak sądzi większość ludzi ze środowiska eksperckiego i ja podzielam ich zdanie. 
Mężczyźni mają o tyle łatwiej, że w tych dwóch chwilach muszą tylko dobrać odcień garnituru… Pewnie tak większość z nas uważa, jednak u mężczyzn liczą się również obuwie, krawat czy muszka, garnitur czy smoking i mase więcej rozmaitego modelu dodatków i zmian. Muszka to sylwester, krawat albo muszka to ślub i tak dalej. Musimy pamiętać, że barwy też są wielofunkcyjne w takich okolicznościach i nie musimy specjalnie przejmować się tym, iż w tym samym garniturze wybierzemy się na uroczystość weselną jak i na sylwka miesiąc później.
Jak widzicie w tym krótkim poradniku, panie mają troszkę cięższą sprawę chociaż mężczyźni też nie mają łatwo.


Możliwość komentowania jest wyłączona.